Четвер, 25.04.2019, 01:23
Вітаю Вас Гість | RSS

ТМГО "Джерела"

Тендери, Конкурси

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсних торгів

алі – „Оголошення)

ГО «Джерела громадського здоров’я» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю паливно-мастильних матеріалів .

Джерело фінансування закупівлі –Дана закупівля необхідна для забезпечення роботи автотранспорту (мобільної амбулаторії),який задіяний в проекті «Здорове майбутнє»,що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» на виконання програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні

Опис позицій до закупівлі паливно-мастильних матеріалів / технічне завдання для робіт та послуг.

 

 

Назва

Кількість

Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)

 

Дизпаливо (євро) вид 1 згідно ДОСТУ 4839:2007

 

Бензин А-92(євро) вид 1(або аналог) згідно ДОСТУ 4839:2007

3012літрів

232 літрів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Упродовж з 1 січня 2018р. по 31 грудня 2018р

Очікуваний результат : підписання Угоди

 

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Товар повинен відповідати діючим державним стандартам якості «Паливо дизельне підвищеної якості» (євро, вид1) та «Бензин автомобільний підвищеної якості» (А-92 євро вид 1).

 

[Документи, що підтверджують відповіднсть технічним вимогам:

-сертифікат відповідності або

-паспорти заводів виробників якості ті інш.

Тендерна пропозиція]

 

 

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

1.Право на здійснення підприємницької діяльності. У тендері можуть брати участь тільки юридичні особи

 

Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або копія Виписки з ЄДРПОУ юридичних та фізичних осіб; свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ.

2. Розгалужена мережа заправок по м. Тернополю та у Тернопільській області. Напрямки: Тернопіль-Бучач,Тернопіль-Чортків-Борщів;Тернопіль-Ланівці; Тернопіль-Козова ;Тернопіль-Кременець; є пріорітетними.

 

 

 


 

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

1. Заповнений Додаток 1 до тендерної пропозиції (з чітким дотриманням переліку товарів, найменування, розміру та інших техн. характеристик).

2. Копії:

 • Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 • Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ);

 • Документи, що підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам(див. таблиці вище)

 • Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

 

ГО «Джерела громадського здоров’я» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру збільшувати або зменшувати на 15 % обсяг послуг, обумовлений у Оголошенні, без зміни ціни або інших умов цієї тендерної пропозиції.

 

Посадові особи ГО «Джерела громадського здоров’я», уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Томанська Галина , відповідальна за закупівлю ГО «Джерела громадського здоров’я» тел. моб. 067-350 8992

e-mail dzherela@ukr.net

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

 

 1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

 1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

 1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Виняток: після відбору постачальника коливання цін на паливному ринку в сторону збільшення не будуть братися до уваги, відповідно співпраця буде продовжена.

 

6.Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій. Якщо конверт, що містить тендерну пропозицію, не оформлений, не запечатаний та не промаркований належний чином, то в такому разі такий конверт не приймається.

 

7.У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

 

 1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/upload/iblock/0bc/0bc7188abfa49d19e4c9468f9314bd0b.docx)

 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

 

Країна_Україна ; індекс_46008 місто Тернопіль вул.Шашкевича буд.3 ; поверх 3;

кімната 301

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з понеділка по п’ятницю з 12 год.00 хв. до 18год. 00 хв. за київським часом.

 

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«_03» квітень 2018року, до 14 год 00 хв. за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції