Четвер, 25.04.2019, 01:24
Вітаю Вас Гість | RSS

ТМГО "Джерела"

Напрямки роботи організації

Проект організації  «Погляд у майбутнє» направлений на  підтримку  груп населення з найбільш високим ризиком інфікування ВІЛ, надання та покращення якості та доступності профілактичних послуг для представників уразливих груп – СІН, зокрема СІН, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС). Зниження рівня інфікування ВІЛ, ІПСШ та гепатитами та покращення стану здоров’я СІН шляхом впровадження медико-психологічного та соціального супроводу ЗПТ, а також прихильність до лікування АРВ – препаратами для тієї частини цільової групи, яка його потребує в м. Тернополі та Тернопільській області.

Завдання напрямку:

1.  залучити 149 клієнтів до користування послугами проекту.

2.  Виступ керівника на обласній Координаційній Раді про хід впровадження проекту   «Погляд у майбутнє».

3. Забезпечити взаємодію з головними лікарями існуючих сайтів для покращення реалізації програми ЗПТ.

4. Робоча зустріч з правоохоронними органами по створенню та підтримці сприятливого середовища для реалізації програми ЗПТ.

5. Організувати круглий стіл для представників влади, депутатів, партнерів організації, ЗМІ про хід реалізації програми, досягнення та перспективи розвитку ЗПТ.

6. Організувати безперешкодний доступ медичного супроводу ЗПТ для 149 СІН м. Тернополя.

7. Організувати соціальний та психологічний супровід клієнтам ЗПТ для 149 СІН м. Тернополя.

8. Забезпечити доступ до інформації  про  послуги  з профілактики ВІЛ/СНІДу та  по догляду та підтримці  клієнтів які живуть з ВІЛ/СНІД.

9. Організувати оздоровчо-краєзнавчу поїздку по  святих місцях Тернопільщини.

10. Організувати спортивно-оздоровчі заходи для клієнтів ЗПТ.

12. Забезпечити неперервність лікування клієнтів ЗТ.                                   .

Для покращення  соціального та психологічного супроводу а також  підтримку  груп населення з найбільш високим ризиком інфікування ВІЛ, надання та покращення якості та доступності профілактичних послуг для представників уразливих груп – СІН, зокрема СІН, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС). необхідно :

           Надання  гуманітарної підтримки у вигляді продуктових пайків, одягу, гігієнічних наборів, вітамінних добавок  .

           ( в переважній більшості клієнти знаходяться в важкому матеріальному стані через  відсутність роботи )

               Організація одноразового харчування для клієнтів які розпочали лікування ЗПТ(на протязі перших шести місяців)

            Організації потрібен транспортний засіб для виїзду  спеціалістів на дім до клієнтів  та доставки їм  продуктів харчування, які знаходяться у важкому стані .

 

Проект організації  «Дорога в майбутнє» направлений на покращання умов перебування  у виправній колонії ВІЛ-позитивних засуджених жінок.

Програмна діяльність за проектом:

1.Покращення умов перебування  та психологічного стану 150- ВІЛ позитивних  жінок в виховній жіночій колонії №  63.

2.Організація соціального супроводу 150 –ВІЛ позитивних засуджених.

3. Проведення  груп самодопомоги для жінок  виховної колонії.

4. Проведення інформаційних занять для жінок установи.

5. Гуманітарна допомога у вигляді продуктових пайків для  25 жінок , які приймають АРВ – терапію.

6.Надання  гуманітарної допомоги, одягу, гігієнічних наборів жінкам, які знаходяться на соціальному супроводі організації.

7. Підготовка 30 клієнток до звільнення.

8.Проведення спортивно масових заходів у виправному закладі: організація волейбольного  турніру,  змагань з шахів.

9.Робота виїзного консультативного пункту(2 рази на місяць)в складі соціальних  працівників, психолога, профільних  лікарів.

10.Робота з працівниками виправного закладу щодо толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних засуджених.

 Для покращення  соціального супроводу ВІЛ – позитивних ув’язнених жінок , є потреба:

1.       у регулярній гуманітарній підтримці увязнених у вигляді продуктових пайків, одягу, гігієнічних наборів, вітамінних добавок ,медичних препаратів   під час  їх перебування у виховній колонії.

(Жінки , які знаходяться в колонії мають втрачені соціальні зв’язки тому в переважній більшості не отримають  матеріальної підтримки з дому. Особливо ті  які вже приймають АРВ –препарати та потребують повноцінного харчування. )

2.       Жінки які звільняються потребують комплекту одягу, коштів на проїзд додому та для проживання в адаптаційний період(три місяці).

3.       Жінки які повністю втратили зв’язки з сім’єю потребують перебування в  соціальному  закладі на період адаптації.(На території області. соціальний заклад для перебування жінок які  відбули покарання- відсутній).

4.       Організація гостро потребує транспортного засобу для доставки медичних спеціалістів  в колонію   та гуманітарної допомоги.

 

 Проект організації «Джерело світла та надії»  направлений на підтримку 100 ЛЖВ-дорослих    в м. Тернополі, які мають потребу в послугах з догляду та підтримки.

Програмна діяльність за проектом:

1. Організація роботи  громадського  центру для ЛЖВ

2. Залучення 100 ЛЖВ, які мають потребу в послугах з догляду та підтримки, шляхом інформування громади  через СНІД-центр, жіночі консультації, пункти тестування на ВІЛ, телефон « Довіри « при Тернопільському центрі соціальних служб для сім»ї дітей та молоді та партнерські НУО (Ассоціація прав та свобод молоді «Дружба», Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації», Тернопільський благодійний фонд «Карітас»)

3.Організація  соціального супроводу супроводу  100 ЛЖВ.

4. Надання консультаційної підтримки клієнтам на базі громадського центру

5. Надання інформаційно-освітньої підтримки для щонайменше 80ЛЖВ та їх близького        оточення шляхом проведення 10 інформаційних занять з питань: (1) «Вторинне інфікування ВІЛ», (2) «Профілактика та лікування ко-інфекції», (3)«Захищений ЖСЖ (про жіночі презервативи)», (4) «Побудова відношень ВІЛ-позитивних осіб з особами протилежної статі з від»ємним статусом», (5)«Поняття консультації та консультанта «рівний-рівному» з подальшим баченням на їх спроможність та ровиток в консультуванні ними нових клієнтів».

6.  Покращення психоемоційного стану ЛЖВ шляхом участі у роботі  групи самодопомоги.

7. Покращення соціального стану ЛЖВ шляхом видачі гуманітарної допомоги у вигляді контейнерів для зберігання АРТ препаратів для ЛЖВ, які приймають ВААРТ .

8. Покращення харчування  ЛЖВ, які приймають АРВ-терапію, шляхом видачі гуманітарної допомоги у вигляді продуктових пайків.

Для покращення  соціального супроводу 100 ЛЖВ-дорослих в м. Тернополі, які мають потребу в послугах з догляду та підтримки необхідно:

1.         гуманітарна  підтримка  у вигляді щоденного одноразового харчування , щомісячних продуктових пайків, одягу, гігієнічних наборів, вітамінних добавок  (Дорослі  , які знаходяться  на лікуванні.  в переважній більшості мають важке   матеріальне становище).

2.       Розширення напрямків роботи громадського центру ( придбання швейних машинок  для організації пункту ремонту одягу та компютерної техніки для придбання кліентами  навиків  на рівні користувача).

3.       Організація гостро потребує транспортного засобу для патронажу важко хворих на дому,  доставки до них профільних  спеціалістів та гуманітарної допомоги.